H.P. Drwęca |
 |
TITLE |
+ |
- |
FILE NAME |
+ |
- |
DATE |
+ |
- |
POSITION |
+ |
- |
|
|

"Drwęca"768 views... gdzieś pod Płockiem
zdjęcie autorstwa kmdr Adama Reszki
|
|

"Drwęca"802 views... gdzieś pod Płockiem
zdjęcie autorstwa kmdr Adama Reszki
|
|

"Drwęca"815 views... podczas ciężkiego holu, gdzieś pod Płockiem
zdjęcie autorstwa kmdr Adama Reszki
|
|

"Drwęca"726 views... a w tle płocki elewator.
zdjęcie autorstwa kmdr Adama Reszki
|
|

LESLAU II605 viewsInne ujęcie holowników "Bavaria" i "Leslau II". Zbiór. F. Manikowski.
|
|

LESLAU II603 viewsTakiej żeglugi już nie zobaczymy. Na Wiśle na czele holownik "Bavaria" a za nim "Leslau II" czyli póżniejsza "Drwęca". Zbiór: F. Manikowski.
|
|

ELLA CHARLOTTE590 viewsELLA CHARLOTTE we Wrocławiu. Zdjęcie pochodzi se strony : http://wroclaw.hydral.com.pl/004420.foto.html
|
|

ELLA CHARLOTTE531 views"Ella Charlotte" ex "Kaiserin Auguste Victoria" we Wrocławiu. Zdjęcie pochodzi ze strony http://wroclaw.hydral.com.pl/287984.foto.html
|
|

Dokument500 viewsDokument sądu okręgowego z Berlina numer 4905 mówiący o nazwie statku "JUTTA" a także o rejestracji w rejestrze statków śródlądowych w Gubinie pod numerem 227. To kolejny dokument potwierdzający moją i F. Manikowskiego historię statku a nie wersje M. Michalskiego. Patrz - http://www.zegluga.apisvideo.pl/forum/viewthread.php?thread_id=859. Nadesłał: Waldemar Danielewicz. Komentarz zostawiam załodze.
|
|

Dokument481 viewsPismo firmowe E. Berenza z Gdańska datowane 2 grudzień 1935 roku o tym że statek "Żubr" był zarejestrowany do 28 listopada 1935 roku w Berlinie oraz o tym że statek nie ma zajęcia hipotecznego i portem macierzystym jest Danzig. Dokument ten obala wersje M. Michalskiego jakoby "Żubr" był już w 1927 roku w Polsce.
|
|

LESLAU II621 views"Leslau II" we Włocławku wówczas Leslau. Proszę porównać fotki Ella Charlotte i Leslau II. Zbiór: Waldemar Danielewicz
|
|
|
|